Michal Kole

Neboduji, protože často nejsem přihlášen a přihlašovat se 20y denně mě nebaví.

Ať mi ASPA dá token, který jen zasunu do USB a zaloguje mě.

Když zavřu prohlížeč, tak se mi přihlášení vynuluje.

Mám nastaveno automatické mazání bordelu po prohlížeči při zavření okna.
Doplňuji:
číst můžu i bez loginu

Nejlepší odpověď
Sůwa

Michale nezlob. Nejsem sice jako někdo.., ale tohle si náhodou pamatuju :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nemuze-mi-dat-aspa-nejaky-token-k-prihlaseni-abych-se-nemusel-prihlasovat-10x-denne

Další odpovědi
Drap

Když neboduješ, tak ani nečteš odpovědi které= ti sem dáváme. K čemu pak takové otázky jsou ? Jenom sbíráš body ?
Doplňuji:
Potom se ovšem nemůžeš divit a mít ostatním za zlé, že bodují málo tebe. Jestli jsi si všiml, tak tě bodují jen ti, kteří tě ještě neprokoukli.

terry

A otázka zní jak?