Nebankovní úvěr, společnost mlčí!

Požádal jsem o nebankovní úvěr jednu společnost v Česku, web má na internetu. Zprostředkovateli jsem vyplnil Žádost. Následovaly sliby o malém úroku a rychlém vyřízení úvěru. Když se dotazují přes e-mail a doporučenou poštu, nikdo neodpovídá (už přes měsíc), jak rozhodla úvěrová rada. Přitom jsem již zaplatil za provedený odhad nemovitosti 5 tisíc Kč. Co s nimi, když vůbec nekomunikují?
Doplňuji:
Určitě něco z Tvých rad provedu. Ď!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Mám ověřené, že dobré zastrašení je dopisem napsaným na úrovni právnické řeči s podpisem člověka s několika tituly. Jestli máte takového známého, tak poproste jeho, jestli by nesepsal nějaký (byť nesmyslný) dopis, že hrozí podle ruznych § to a to a oni se leknou! Jestli nikoho takoveho neznate, tak takovy dopis zkuste sepsat sam pod pseudonymem a nebo se obratte na skutecneho pravnika.

Další odpovědi:

tak to nevim

Pokročilý

Pokud nemáte se společností podepsanou nějakou dohodu či smlouvu a nebo jste přímo firmě nezaplatil např. zprostředkovatelskou provizi nebo jiný poplatek, firma nemá žádnou povinnost s Vámi komunikovat (samotná žádost firmu k ničemu nezavazuje). Čili, pokud sami nebudou chtít a nebudou reagovat, pro Vás v této situaci žádné páky neexistují.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.