pusinka50

Ne, že bych to nějak zvlášť sledovala,

Ale když se tu chci podívat na nějakou mou, podle mého názoru, chytrou či šikovnou odpověď, neukáže mi to, kdo mi dal palec nahoru? Když dám u sebe v profilu v mých odpovědích myš na „zelený palec“, ukáže mi to prázdný bílý rámeček, nikoliv, kdo dal palec, mám to špatně nastavené, Lze to někde najít? Fakt mě to tady v nové podobě už hodně s..e ☹
Doplňuji:
Nic jsem s notebookem nedělala, nic neinstalovala, prostě žádnou změnu jsem nedělala. Teď u odpovědí u Hanulky a briketky mi to ukazuje dobře, kdo dal palec, u Honzy19hk tam mám při najetí myší na ten zelený list u palce zase prázdný rámeček. A u mých odpovědí mám stále prázdný podlouhlý rámeček místo, aby to ukázalo nicky, od koho jsem dostala palec. Tak to mi teda vysvětlete, že by nějaké omezení od adminů?

Nejlepší odpověď
annas

pusinka má pravdu. Zjistila jsem to rovněž u starších odpovědí, nick bodujícího není vidět.

Další odpovědi
hanulka11

u mě to ukazuje normálně

briketka10

nemám žádný problém, zkus restartovat PC, dnes mi to jednu chvilku taky píp píp :DD

beer

Tak mně to dělá podobně, podle mne to mají blbě oni.
Aby byli při odpovědích na otázku uživatelé přehlednější, je kažná druhá odpověď na šedém podkladu. No a ten šedý podklad zasahuje vrškem částečně do odpovědi nad ní, právě do řádku kde je palec, nominace, nahlásit, vložena.. . Tím pádem se místo kdo palcoval objeví jen prázdné pole.

Doplňuji:
Takže pokud bude šedý podklad odpovědi zasahovat i do odpovědi nad ním, asi to bude blbnout tak dlouho, dokud to správcové neopraví.
Čištění počítače, alespoň mně, vůbec nepomáhá.

honza19hk

chyba bude u tebe,(ovšem nevím jaká)mě to problémy nedělá.

Sůwa

Zkusila bych udělat co radí Michal. Zkus projet systém CCleanerem ( já to dělám každých 7 – 10 dní ), když to neodstraní problém s palci, notebooku to určitě pomůže. Program je free a stáhneš a nainstaluješ ho třeba z www.stahuj.cen­trum.cz . Pokud to ještě nepůjde, můžeš nechat systém prohledat Spybotem, já používám Search&Destroy, případně mi napiš.

Michal Kole

Zkusil bych vymazat bordel v prohlížeči tak je možné, že jsi měnila nastavení prohlížeče a že se teď jinak chová.

led

Ak nemáte aspoň dočasne povolený program javascript nevidíte určité prvky, ktoré ho potrebujú k svojmu zviditeľneniu. Váš problém je tohto typu.
Povoľte aspoň dočasne prácu javascriptu.

Jose1f

Mě to ukazuje správně. Po ukázání myší na zelený palec se ale seznam těch, kdo ti dali palec, objeví o dvě řádky níž. Možná stačí jenom posunout stránku o ty dvě řádky výš.

johana 56

Čištění nepomáhá,mám stejný problém.

Sůwa

pro beer : kdyby to byla chyba software u admina, tak budou mít stejný problém všichni, jako to bylo u neustálého přihlašování a problém byl během krátké doby vyřešen. Mně se podbarvení odpovědí neprolíná a kdo „opalcoval“ vidím u všech odpovědí.
Jestli právě tento problém odstraní čištění sice netuším, ale rozhodně není zbytečné. CCleaner mi našel a odstranil po týdnu celkem 22.096 hlavně dočasných souborů v celkovém objemu 342 MB. To zas tak málo není.

led

čistiť počítač treba pravidelne aspoň raz za týždeň