otaznik007

Ne že bych se neradoval, ale…

…proč mám všechny programy HBO zdarma? Pokud vím, HBO koupené nemáme… Radovat se, nebo to řešit?

Nejlepší odpověď
Drap

Nevíme, jak jsi k nim přišel. Většinou plkatí pravidlo, že nic neni zdarma.

Další odpovědi
bolak

No, podle mýho, i kdyby ti to dali omylem, tak po tobě zpětně nemůžou nic chtít. Zaprvý, ty sis nic neobjednal, nic si nepodepsal, žádnou další smlouvu s nima nemáš a za druhý, jak ti budou dokazovat žes na ten kanál koukal? Řekneš, já ani nevím že tam nějakej takovej kanál nebo jak mám vědět že je to placený…

Uživatel se přece nemůže orientovat v těch 180 kanálech, nemůže vědět, když se o to nikdy nezajímal, kterej kanál je součástí kterýho předplacenýho balíčku, takže bych si s tím hlavu nelámal.

Možná že je to zase nějakej trik, abys to musel řešit – kontaktovat je, což bys za normální okolností neudělal a oni tě pak budou přemlouvat, že maj teď slevy, že se ti to vyplatí, atd…

franku

Třeba to zaplatíš dodatečně.

kablik

nepíšeš na čem to lovíš jaký máš tarif, zřejmě UPC, tak to upřesni, nejspíš to bude nějaká propagační nabídka a když si to objednáš tak to zpoplatní