aramah

Ne nevadí, spíš mě to zajímá.

Odpočet bodů,jak a proč mi vymazali body? Neberte to tak že se z toho zblázním to určitě ne ale zajímá mě to, děkuji za vysvětlení.
Doplňuji:
Admin:
Pokud se otázka přesune do kategorie Ankety a zábava jsou odečteny body a to i za odpovědi. Autor otázky dostane mailem informaci o přesunu. Patrně jste tedy měla body za odpovědi na otázky, které byly přesunuty nebo smazány. Body se odečítají ve chvíli kdy přesun nebo smazání potvrdí admin. Body tedy nemůže odečíst přesunem jiný z uživatelů.
Admin Odpovědi.cz

Nejlepší odpověď
rynek878

Tady se poslední dobou dějí věci,že jednomu až přechází zrak,ztrácejí se body,mažou otázky,přesouvají z jedné kategorie do druhé,myslím si,že to admini nechali,aby zde vznikla taková řekl bych „samospráva“ a tak se milá Aramah vůbec ničemu nedivte,protože může být vždy ještě hůře.