Ne, bude hůře, nová politická strana – mám si zaregistrovat tuto doménu?

Kdo ještě věří tomu že bude lépe?
http://www.ano­budelip.cz/cs/
Lépe už bylo, teď bude jenom hůře, za 50 let se počet lidí na světě zdvojnásobil a každou sekundu přibudou statisticky na světe asi 3 lidi,
http://www.wor­ldometers.info/cz/
Jde z 90% o lidi, co nebudou mít nikdy maturitu a vysokou školu!
Tak by vypadala asi stránka strany
Ne bude hůře
mám si tu doménu zaregistrovat?
nebudehur cz

Odpovědi
Alesh

Líp ani nezbytně být nemusí, však se špatně nemáme, jen spousta z nás brečí, přitom by asi potřebovali „exkurzi“ mezi ty, kteří se mají opravdu špatně.
Dělej si co chceš, jsi svobodný člověk, ne? 😉

MobilManiak

Kandiduj :) koubavit na Hrad :D

Drap

Určitě si ji zaregistruj

terry

To je přece jen na tobě.
A proč myslíš, že bude hůř?
Bude tak, jak se postaráme.
80% lidí si jen stěžuje a nadává na to a ono, ale vyvinout úsilí o zlepšení situace považují za zbytečné. Ani to nezkusí, protože … není práce, oni mě nevezmou, to bych neuměla, to bych nemohla, …
Tlacháním v hospodě něho tady o tom, jak je všechno na h…o se ani nic zlepšit nemůže.

cochee

Ne, nic si neregistruj. Ještě něco do*ebeš.