Elis Pokorná

Názor na tento tablet?

http://www.al­za.cz/acer-iconia-tab-b1-a71-8gb-black-d379583.htm < a dá se připojit k PC? Díky :)
Doplňuji:
A dají se na něm hrát složitější hry jako třeba The sims? :) Díky.

Nejlepší odpověď
Bedy

K počítači se dá připojit přes USB kabel, s tím není problém. Problém bude s výkonem – 512MB RAM je na hraně použitelnosti.
Jinak Simsy na Androidu hrát jdou, ale musí se koupit – stojí asi 2 stovky (konkrétně The Sims 3 stojí 179,30Kč).

Osobně bych si tento tablet nekoupil a poohédl se po něčem výkonnějším, co má aspoň 1GB RAM, aby ten tablet byl prostě použitelný.

Další odpovědi
beer

Máš tam 87 hodnocení, tak si je přečti. USB kabel pro propojení s PC je ve výbavě ))