nelka1995

názor na notebook

Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, na názor na notebook Acer Aspire 7250G-E354G50Mikk , jestli by utáhnul nějaké ty graficky náročnější hry, ale hlavně tak celkově, jestli je dobrý podle parametrů ?

Mockrát Vám děkuji za jakoukoliv odpověď

http://www.mi­ronet.cz/acer-aspire-7250ge354g50mikk-173quot-amd-e350-16ghz-4-gb-500gb-amd-radeon-hd6470m-1gb-dvdrw-w7hp+dp177792/

Nejlepší odpověď
Bedy

Na náročnější hry bych to tedy neviděl, jinak notebook určitě špatný není, na takové běžné domácí použití je to dobré – ale ty náročnější hry nevím, nevím.

Ono obecně notebooky nejsou úplně určeny na hraní her.

Další odpovědi
postcd

grafika mi přijde na hry dostatečná, pokud nebudeš hrát nějaké extrémní hry, i ten procesor by se dal na novější hry, je to asi dvojjádro, vypadá to.

http://www.zi­ve.cz/poradna/a­cer-aspire-7250g/sc-20-cq-464473/default­.aspx?consultan­swers=1

http://notebo­oky.heureka.cz/a­cer-aspire-7250g-e354g50mikk-lx-rlb02_017/

Jsemtady

Osobne bych nekupoval nic slabsiho jak Intel I3 a pokud mozno 6GB ram, kor kdyz se ptate na hry ..
Mno ale jestli je to nejakej levnex tak za par tis tak neco to zvladne. Zadnej ficak to ale nebude.

BblackK

6470M na hry? tak to ani náhodou, kor na rozlišení 1600×900. Ten procesor taky hrůza, od tohoto bych dal ruce pryč. Koukám, že se pohybuje kolem 12k, takže doporučuji si bud koupit raději nějaký bazarový, nebo si připlatit alespoň 5k a jít do něčeho s i5 a grafikou minimálně někde na úrovni nvidie 635/640m, které jsou ca 2× výkonnější a i tak nové hry utáhnou max na střední detaily s hratelným fps. Záleží ale samozřejmě co si představujete pod pojmem „graficky náročnější hry“, ale tak jako tak toto bych za 12 určitě nekupoval.