lerak14

názor na mrchu-bartošovou?

Nejlepší odpověď
BEAES

Myslím, že není až tak mrcha, jako je nemocná, měla by navštívit odborníky…

Další odpovědi
kropitko

Nehodlám soudit zda je mrcha,či nikoliv. Já jsem s nimi doma nebyla,těžko někoho soudit,,,třeba je mrcha Pomeje!? Je to jejich věc…

benaja

Je mi tak nejak volna,proto u me neni mrchou,ale zpevackou co neposloucham,jeji soukromi je mi volny!

hanulka11

Možná žije život jako mnoho jiných lidí jen je víc na očích . Já osobně ji nemusím ,a do jejího soukromí mi fakt nic není i když už je to dost trapné-měla by se nad sebou zamyslet.

led

podľa tendenčných informácií z médii sa nerozhodujem. Na to, aby som o niekom mala názor, musím mať viac informácií.

bobánek

Myslím si že by měla bít pod stálím dohledem doktora Chocholouška.
Doplňuji:
A jak píše Dagry,líto je mě jejího syna Arthura

dagry

Je to normálně vyšinutý magor a to co ukazuje v televizi tak to jenom potvrzuje. Je mi jenom líto toho jejího Artura. Co ten si chudák už zažil a viděl.

cukrar

Jako většina odpovídajích, nemůžu (ne)souhlasit s názorem tazatele, ale každopádně se jí musím zastat,
Kde berete právo takto někoho urážet a soudit, znáte jí tak podrobně?