Názor na Microsoft Security Essential?

Jaký máte názor na tento antivir?

Nejlepší odpověď
anonym

Jo, tak tahle věc funguje dobře. Na stránkách s pornem ihned odstraní nějaké soubory které se ukládají na disk. Najde opravdové viry jako trilobity, trojany a bůhví co ještě. V něčem bude lepší než OnlineScanner. Doporučuji. Moc dobrý, akorát bacha na to když si aktualizuje list s „wanted virus“. Vezme si na chviličku víc z CPU.

Další odpovědi
Elk

Skutečně výborný. Díval jsem se na recenze a je ve své kategorii – free – na 1. místě.