ALDC

Jaký máte názor na make-up?

Používáte ho často…??

Názor na make-up

Odpovědi
anonym

Každý den

Lgee

Každý den

KateBeckett

Vůbec

Luxx

Vůbec

ivzez

Vůbec

Make-up používají jen ti/y,
kdo se bez něj neobejdou,
protože si (moc) nevěří…

Rakira

Každý den

Sarlotka166

Každý den

jsem nanej zvikla

hady17

Občas...kdy mám dobrou náladu

Bettka66

Každý den

barcaspicova

Vůbec

Michálek1245

Podle mě je to dneska už naprosto běžné, nebo ne? Já teda nevím, ale znám i poměrně dost mužů, kteří používají make-upy. Zvlášť když je to kosmetika pro zralou pleť a jim jde o to, aby prostě dobře vypadali. Třeba před klientem. Protože co si budeme povídat – dneska je estetická stránka věci hodně důležitá. 🙂

anonym

ivzez ty musíš být neskutečně nádherná žena 😁, hmmm

Bettka66

No rozhodně každý den :D Bez make upu nevycházím téměř z domu, jen občas a to v létě ;)

Ella2

Ahoj, a můžu se Tě zeptat, jaký make up používáš? Hledám už docela dlouho nějaký, který bude fakt mě vyhovovat. Aby se dobře vstřebával, plet nebyla mastna a dobře kryl nedostatky.