KarelRebel

Naznačuje mi, že i mám požádat o ruku?

Dobrý večer, mám dotat především na dámy…prosím vás na počítači na záložce jsem našel odkaz na nějaké snubniprsteny-lr.cz. Jak by jste to pochopili? J8 si domyslel, že mi má drahá chce asi po 5 letech společného soužití něco naznačit. Upřímě jsem na to už myslel a párkrát jsme se o svatbě bavili ale zatím ne o ničem konkrétním. Jenže si myslím že když jsem našel dost konkrétní obrázek zásnubního prstenu, asi si to ani jinak vyložit nemůžu co?

Nejlepší odpověď
anonym

No – já nevím, byl bych opatrnej…
Už mockrát se mi stalo, že jsem takové to „naznačování“ pochopil úplně špatně a od jisté doby na ně prostě a jednoduše ´neslyším´…
Tvrdím, že když po mně holka něco chce, má mi to říct rovnou a jasně.
😉

Další odpovědi
Funna

už to tak vypadá…jedině, že by ho hledala ona pro tebe .-))

klumprt

Jestli používáte stejný počítač a společný uživatelský účet, tak je ještě teoreticky možné, že jen tak zevlovala po prstenech a dala si tam záložku. Asi tak, jako chlapi zevlují po motorkách, které stejně nekoupí. Ale moc se mi to stejně nezdá.
Jestli je to tvůj počítač nebo účet, tak je zcela zřejmé, že chce dát najevo, že by případnou žádost o ruku neodmítla.
Připadá mi to docela vtipný a nenásilný způsob, jak tě rozhoupat 🙂