franke

Název seriálu?

Dobrý večer,

když jsem byl malý pamatuju si jen záblesky jednoho seriálu, jednalo se o jakýsi seriální dokument se domnívám o UFO a mimozemšťanech.. pamatuji si jen z té úvodní znělky že se tam houpala nějaká holčička na houpačce a pak byla pryč a byli tam nějací mimozemštané ale víc nevím :( bohužel je to hromadu let :(
Doplňuji:
Vím, že jsem vás moc nenavedl, ale prosím nevíte někdo o co se jednalo ? :) moc děkuju

Odpovědi
Awe

Jediné co mě napadá je akta X
http://www.csfd­.cz/film/68902-akta-x/

Ale jaký měl uvód seriál přesně už si nepamatuju, ale myslím že něco podobného

renault

Myslim si ,ze se jmenoval '''Spadla z oblakou,, byl to serial o mimozemske holcicce,ale asi byl slovensky':-)