Název pohádky prosíím poraďte(chlapec měl pod postelí díru, zmenšil se a šel do té díry...)

O chlapci, měl pod postelí díru (asi myší) a z té díry vylezla (asi myš, skřítek, nevím) a on kdyz si lehl pod postel k té díře tak se zmenšil a mohl vlezt do te díry a a objevil se s tím skřítkem u něho doma v té díře...pak zase vylezl z pod postele a byl normálně velký. Víc si nepamatuju. Viděla jsem to jako malá
Doplňuji:
Ano ano to je přesně ono!! MOC TI DĚKUJUUUU!!!!!!!!!!!!!!! :) :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
mám pocit, že pátráte po tom samém co já :-) (bohužel bezúspěšně už dlouhou dobu :-D) Koukala jsem na to jako malá a neuvěřitelně jsem to prožívala...zkusím nastřelit ještě nějaké mé vzpomínky - byl to seriál - myslím si že nějaký severský, o chlapci, který měl pod postelí myší díru ve které žil skřítek v podnájmu u takové vydřidušské krysy. Pamatuju si ještě nějaký domeček pro panenky (myslím si, že sestry toho chlapce) odkud bral nábytek a zařizoval to tam tomu skřítkovi - zmenšoval se tak, že se dotkl nějakého hřebíku vedle té díry mám pocit. :-)

Jak už po tom dlouho bezvýsledně pátrám, tak jsem začala mít poslední dobou pocit, že jsou to jen vzpomínky na nějaké mé dětské sny :D jsem ráda, že nejsou a že ten seriál doufejme existuje! a najde se někdo, kdo ho zná
Doplňuji:
Našla jsem to!!!!!!!!!!!!!! http://www.youtube.com/…

Další odpovědi:

Možná se jmenuje: O chlapci a díře XD

Diskuze k otázce

MRmoonWolf

Ahoj, už asi půl roku po tomto filmu pátrám taky... můžete prosím napsat alespoň název? Moc prosíííííím.. :)

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.