Daavid13

Nevíte název písničky z přelomu 80. a 90. let, jednalo se o poměrně klidnou písničku, kde se vše odehrávalo na farmě?

Už 2 měsíce hledám jednu písničku… Na název si nevzpomenu, ale je poměrně známá. Myslím že pochází přibližně z přelomu 80. a 90. let. K písničce bylo i video, kde se vše odehrávalo na jedné (myslím) farmě. Všichni ve videu měli oblečení pocházející z 19. století… Jednalo se o poměrně klidnou písničku… Prosím, je to pro mě moc důležité!! Děkuji!!! :)

Odpovědi
prinse

Pokud to video jelo pozpátku, mohla by to být Enigma – Return to Innocence. Rok 1992. Zkus.