název písničky?

čauky, jak se prosím jmenuje písnička z upoutávky na comeback,co běží v televizi..? luxusní rockovka..díky:)

Odpovědi
anonym

Deep Purple – Smoke On The Water – bomba 🙂 myslím, že jí teď nedávno zpíval v Česko slovenské superstar i Miroslav Šmajda

MIGERO

hej lidi a nevite jak se jmenuje ta pisnickaz dilu koprovka jak mamba vesla do kramu a zrovna tam hrala aby preřvala cikaty?jak se pak ptala no tomasi to tu nechate ozzaka takhle radit?
dik za odpoved