Paulovič

Název písně

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, zda někdo neznáte název téhle písničky díky moc!!

Roman
Doplňuji:
Zapomněl jsem na odkaz tak tady je :D :D

http://www.you­tube.com/watch?v=K-xEeQo4YB8

Nejlepší odpověď
barnajka

Nejspíš to musela být písnička nahraná speciálně pro ten seriál, protože jinak by google musel něco najít. Zadávala jsem postupně několik frází, co jsem z textu písničky pochytila – a nic. Zdá se, že text prostě není v žádné z těch tisícovek ‚lyrics‘ databází, čili je dost pravděpodobný, že to opravdu nebyla písnička určená na běžný hudební trh.

Tak jako tak to ale někdo nazpívat musel a předpokládám, že to nebyl někdo úplně neznámý, ale fakt netuším, kdo by to mohl být.
Našla jsem jen jednu stránku, kde se někdo ptal na totéž, co ty. A ani on se odpovědi nedočkal. Jeden člověk mu sice doporučil jakousi databází písničkových textů, kde by to prý možná mohlo být, ale ten odkaz bohužel nefunguje, takže dál se asi nedostaneme. http://www.vi­taladvice.com/qu­estion/200903161­55405AAxaMzw

Pokud ti na tom záleží opravdu hodně, zkus jasně a stručně zformulovat otázku v angličtině a vložit ji ještě na některou zahraniční obdobu Odpovědí, a nebo nějaký hudební web se zaměřením na texty písní.
V úplně nejnutnějším případě oslov přímo produkci seriálu, třeba odpoví :)
Mrzí mě, že víc ti nepomůžu, ale fakt jsem s nápady v koncích :/
Doplňuji:
Jikra: Taky užitečná poznámka!! Děkuju za doplnění :)

Další odpovědi
Jikra

Jen bych chtěl dodat že název a interpret by měl běžet v závěrečných titulcích tohoto konkrétního dílu.Takže ho někde zkusit stáhnout.

DaiWoman

Walker Texas Ranger – Medieval Crimes
Vždyt je to napsané nad tou písničkou!!! a když si ji sem poslal tak jak si to udělal když „neznáš“ název?

Zdroj: youtube