dkk

Název oboru na VŠ – studium jazyků

Ahoj, nevíte náhodou jestli existuje nějaký obor na VŠ, kde se studují jen, nebo hlavně jazyky (mám na ně totiž docela talent, na rozdíl od ostatních předmětů, a myslím si, že by mi nedělalo problém studovat třeba 6, 7 jazyků) a jestli jo tak jak se ten obor jmenuje, popř. by mě zajímalo i jméno škol(y) kde se studuje (jen v Brně a okolí). Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se do odkazu, najdete jazykové obory, které se dají v Brně studovat.

Zdroj: http://www.mu­ni.cz/phil/stu­dy/programmes/13?stu­dy_type=B&stu­dy_form=P

Další odpovědi
Mili @

Filologie…
A v Brně to určitě bude taky…