dagry

Název granulí

Prosím, lámu si tu hlavu a nemůžu to na netu nikde najít. Nevíte, existují psí granule s názvem Frolig ?? nebo tak nějak. Koupila jsem mu ve čtvrtek 1 kg, jenom tak na zkoušku a zapomněla jsem značku. A do pondělí daleko, abych se zašla zeptat do obchodu. Díky

Nejlepší odpověď
chucky

Jasně, Frolic jsou takové kolečka krmivo pro pejsky, ale dělají i pamlsky. Mojemu pejskovi chutnají,ale dávám mu spíš Proplan granule(jsou lepší).
Doplňuji:
Mají červený obal.

Další odpovědi
Jituna

Pravděpodobně Frolic. Pejskům chutnají ale není dobré s nimi krmit. Jsou dobré jako odměna, pamlsek.

domííík

nn tak to nevim ale zajdi do obchodu popis jak vypadali a treba ti poradi

Dominno

já kupuji granule přes internet, konkrétně Fresh od Britu, vyjde mě to levněji a hlavně jsou ty granule i kvalitou na dobré úrovni, takže si na ně pes nestěžuje