kamila44444

Název filmu kde je hlavní hrdinkou malá holka jménem Vada a má nejlepšího kámoše, kterého bohužel ubodají včely a umře?

Neodkážu popsat, o čem film přesně je, ale je to americký film, kde je hlavní hrdinkou malá holka jménem Vada a má nejlepšího kámoše, kterého bohužel ubodají včely a umře. Film má i další díl :) V dalším díle jede Vada k někomu známému na prázdniny a tam bude prožívat dobrodružství s chlapcem v jejím věku.. (už je starší)… prosím o název filmu. Děkuji :)

Odpovědi
gecco

Moje první láska – http://www.csfd­.cz/film/10403-moje-prvni-laska/strana-3/
😉