Cullinda

název filmu podle indicií

Prý zajímavý film – indicie od kamarádky : mladá zrzka je zavražděna chlapíkem co má blízko jejího bydliště zemljanku.
Víte někdo?
Doplňuji:
Terryle děkuji. asi to bude ono.. Fakt je že ve filmu to neni zrzka, ale kámoška je blond tak to asi bude tim :D

Odpovědi
Terryle

Nemůžou to být Lovey Bones (česky jako Pevné pouto)? Tam čtrnáctiletou holku (spíš teda blondýnku) zabije soused právě v podzemním bunkru, do kterého ji naláká.
Asi dva roky starej film. Líbil se mi, sice tak trochu pohádka, ale nádherně udělanej.

http://www.csfd­.cz/film/230524-pevne-pouto/

Terryle

To bude ono – mně zrzce zase přišla hrdinka jednoznačně blonďatá :oD

Jsem moc ráda, že jsem pomohla. Jestli se to chystáš zkouknout, tak ať se líbí!