petrss

Název filmu, kde teroristé v Rusku se dostanou k jaderným střelám a USA má avizováno opálení?

Nevíte někdo prosím název filmu, kde teroristé v Rusku se dostanou k jaderným střelám a USA má avizováno opálení. Končí tím že rozkaz americkým ponorkám o odvetný uder je doručen Air force one, ale piloti se raději srazí z druhým letadlem aby rozkaz nebyl proveden, protože uveří, že střely z Ruska veskutečnosti odpáleny nebyly. Díky za radu P.

Odpovědi
Emefej

Film neznám, ale doporučuji článek ve zdroji. Téma podobné, ale nejde o fikci.

Zdroj: http://rovensky­.blog.idnes.cz/c/83974/­Muz-ktery-zachranil-svet.html