Aouthentic

Název filmu…:-)

Někdy před 5 lety (přesně nevím kdy) jsem byl v kině na filmu bohužel si nepamatuju název a podle mě ho nedávaly ani v TV, zkusím vám ho trochu popsat snad někoho napadne název.Myslím že to byl horor a doufám že popis bude trochu sedět protože si pamatuju jen kousky toho filmu..Začínalo to nějak tak že že se prodina (otec+matka+ jejich syn přestehovaly do nového baráku kousek od moře ze skálou, ten barák byl dřív sirotčinec, kluk vídával malý děcka co tam dřív žily, pak toho kluka matka omylem zabyla (už jsem hodně přeskočil) bylo to tam takový dívný no a konec je ten že nakonec se zabyla i matka a nakoci je tam záběr na ni a syna s těma děcka ze sirotčince jak si v klidu v pokoji spí…Vím popis na ho… gramatika taky…pište komenty jen pokud by nekoho neco napadlo…Předem dě­kuji

Nejlepší odpověď
Toruk

Na webové databázi CSFD lze vyhledat informace o filmech, včetně termínů premiér 100 let nazpět! 🙂 (První záznam je z roku 1898, film „Dostaveníčko ve mlýnci“ z rakousko-uherské produkce). Snad nebude problém v té databázi vyhledat co potřebuješ.

Zdroj: http://www.csfd.cz

Další odpovědi
SINGO

Také jsem na tom byl v kině a myslím si že DOST dobrej film doporučuju :
http://www.csfd­.cz/film/231593-sirotcinec/

http://www.uloz­to.cz/8851520/­sirotcinec-cz-dabing-avi

iceT

http://www.csfd­.cz/film/231593-sirotcinec/
JE TO ONO?

Laura strávila najšťastnejšie roky svojho detstva v sirotinci na morskom pobreží, spolu s vychovávateľmi a spolubývajúcimi, ktorí ju milovali ako vlastnú sestru. Po 30-tich rokoch sa spolu s manželom Carlosom a ich synom Simonom vracia na toto miesto. Chce si splniť svoj sen, zrekonštruovať a znovu otvoriť opustený sirotinec ako domov pre postihnuté deti. Nové záhadné prostredie vzbudí v sedemročnom Simonovi predstavivosť a v chlapcovej mysli sa začínajú spriadať fantazijné predstavy. S blížiacim sa dňom otvorenia nového domova narastá napätie v rodine. Carlos začína byť skeptický a neverí Simonovým predstavám. Laura sa však pomaly presviedča, že niečo tajomné a strašidelné sa nachádza v starom dome, niečo čakajúce na vhodnú príležitosť spôsobiť hrôzostrašnú tragédia ich rodine…