Mortem

Neznáte název filmu?

Zdravím asi před rokem jsem viděl film a rád bych se na něho zase podíval :D Je v tom háček zapomněl jsem jak se jmenuje, ale popíšu vám aspon trochu co tam bylo.. Takže byl to film nejspíše polské vyroby tuším. Šlo tam o to že normální kluk začal hrát přes internet nějakou počítačovou hru potom se na ní stal závislý zamykal se do pokoje rodiče si s ním nevěděli rady, v té hře potkal nějakou holku do které se zamiloval ani nevěděl kdo to je asi 9 let nevylezna z baraku pak už jsi jenom pamatuju, že na konci byla ukazana ta holka tuším že měla ružové vlasy a po těch 9(asi) letech vyšla ven :D Snad popis stačí víc nevím :/
Doplňuji:
Jo a ten kluk zpáchal pak sebevraždu, ale to už nevím jestli se mi to s něčím neplete :D

Nejlepší odpověď

Ben X?

Další odpovědi
Stingo

Takový veselý příběh s dobrým koncem. 🙂