Ano-ja

Název filmu

Jen si pamatuji, že tam byla rodina (manžel s manželkou a asi děti), stala se nějaká katastrofa, možná nějaká sopečná erupce, asi to bylo ze starší doby a oni utíkali pryč. Nesměli se za tím otočit, jinak se proměnili v sochy na uhel..a ta žena se otočila a proměnila se v sochu, tak ten manžel jí odlomil prst s prstenem a pokračovali v cestě. Víc si nepamatuji, prosím nevíte?

Nejlepší odpověď
Fyzik

Tak to je obraz z Bible, Vyhlazení Sodomy nebo jak se to jmenuje. :) Podle toho to už jistě najdete.