smile35

Název filmu

Hledám název filmu podle mého chabého popisu.
Kluk a holka jsou u babičky na vesnici (myslím, že na čarodějnice) a dostanou se pomocí něčeho jako amulet (nevím to přesně)o 400 let zpátky do domu chlapcova předka. Pak si pamatuju, že tam byla asi sedmiletá holčička (Kristen??), která měla umřít na nemoc, ale oni jí donesli do minulosti dnešní léky a přežila. Do současnosti potom přišel dopis z Ameriky od příbuzných s jejími kořeny. Holka potom léčila lidi z té vesnice, až ji někdo označil za čarodějnici. Vrátili se proto do současnosti a zjistili, že popravili předka toho kluka, protože jeho rodina nežila a začal mizet i on sám. Pak se holka zase vrátila do minulosti a, aby předka zachránila a setkala se tam s klukem, co zmizel…No všechno dobře dopadlo a vrátili se zase do současnosti… Myslím, že je to dánský film… Nevíte prosím, jak se jmenuje??

Nejlepší odpověď
bolak

Hele, mohlo by to bejt ono , ale je tam spousta nesrovnalostí, podle toho tvýho popisu, takže nevím :) nicméně tam máš jak ten amulet tak nemocnýho dědečka, návrat do minulosti (akorát ne o 400 ale o 4000 let) a vysílalo se to v ČR

http://www.csfd­.cz/film/231164-unna-a-nuuk/