Larissa

Název filmu…?

Zapomněla jsem název, film byl o nějakém chlapovi, kterého někdo „omámil“ tak, že nyní všechny tlusté ženy mu připadají sexy… Pozná se s jednou takovou holkou a jsou tam i dobré scény. Popíšu pár:

Jde s ní na návštěvu k rodičům a on řekne k její matce: Už vím, odkud má tak dobrou postavu…

Nebo ještě šli na koupák atd… Moc prosím!

Nejlepší odpověď
Hohny

Zdravím, já jsem to teda neviděl, ale podle všeho by to měl být tento film a nejspíš se na to i podívám, je to zajímavý námět :D

http://www.csfd­.sk/film/2593-tezce-zamilovan/?all=1
Doplňuji:
Název filmu: Těžce zamilován