GangstaHelper

Název filmu?

Jak se jmenuje film:

Jde holka na metro, v tom se „rozdělí“ na 2 verze, jedna to stihne, druhé vlak ujede. Ta první přistihne manžela při nevěře ale má pak super život, ta druhá se potom v životě trápí. Tyto dvě verze jedné osoby se pak o chlup míjejí … Viděl jsem to tak 7–8 let zpět, ale jen kousek. Vůbec si nevzpomínám na název …

Děkuji.
Doplňuji:
Bylo to ono, film naplnil moje očekávání. Ta smutnější verze příběhu ve mě budila obrovskou lítost a konec mě dost zarazil… Nebyl to úplně klasický happyend…

Nejlepší odpověď
infant

Srdcová sedma

Další odpovědi
mojitek

Presne tak,je to Srdcova sedma.V hlavni roli Gwyneth Paltrow. Krasna herecka,pekny film s napadem-kam se hrabe Avatar.

Nene,opravdu je to Srdcova sedma a rozuzleni je myslim,ze to,co se zpocatku zdalo jako ta lepsi alternativa ze dvou moznych vlastne je ta horsi-ve finale.Ale to chce fakt videt – jeden z nej filmů

vodra

já mám dojem LOLA BĚŽÍ O ŽIVOT,pokud to není on v každém případě doporučuju,patří mezi ty jímž se říká kultovní..