bohackova

proc doslo k navyseni castky za plyn?

kazdy rok nam vraci na plynu tak 3000kc mame stejnou spotrebu pred 3lety pri stejne spotrebe jsme jeste 3300doplacely nevite proc

Odpovědi
Drap

Zřejmě se od původního navýšila cena plynu, nebo došlo ke špatnému výpočtu, nebo spotřeba nebyla stejná.

marci1

Zkontrolujte si plynoměr. Nám se jednou stalo, že se plynoměr zasekával a tak měřil velmi nízkou spotřebu. Upozornili jsme na to plynárnu a měřič vyměnila. Je dobře spotřebu plynu sledovat a zapisovat si stav. My si stav plynu, vody, elektřiny zapisujeme každý měsíc, aby se právě předešlo k nesrovnalostem, které mohou vzniknout technickými problémy měřičů. 🙂