Pokročilý

Navštívili jste sexshop v zahraničí? (porovnání s našemi sexshopy)

Zdravím! Když jste byli na dovolené, na studijním pobytu nebo na obchodní cestě a courali jste po městě, nezašli jste do nějakého sexshopu? Je mi jasné, že na dovču si jedete odpočinout a kouknout po památkách, ale třeba při vymetání krámů jste ze zvědavosti jen tak nakoukli...

Zajímalo by mě, jak vypadají sexshopy v zahraničí.

V Čechách to je zastrčený obchod, který má výlohy polepené tapetami, aby nebylo vidět dovnitř, musíte přejít přes zástěnu - takže si připadáte, že lezete kam nemáte, uvnitř na vás atakují dvě prodavačky, protože konečně někdo sebral odvahu nekoupit TO přes eshop, takže vám stojí za zadkem a pořádně vás ani nenechají si něco prohlédnout (anebo se bojí, abyste jim tam nekradli). A co je hlavní - v českém sexshopu máte všechno zabalené v krabičkách a pořádně si to nemůžete osahat a když už je to venku z krabičky, nejsou v tom baterie, takže stejně nevíte, co to dělá.
Když jsme byli ve Francii a přejížděli jsme přes Mulén Růž, (jó, asi se to píše jinak :D), tak tam ve všech výlohách měli erotické obleční, bičíky, vibrátory a né jako u nás - výlohu pokrytou tapetou...

A tak mě zajímá, jestli když jste našli odvahu a nakoukli do sexshopu v zahraničí, jestli tam bylo něco jinak.

Odpovídejte, diskutujme... děkuju moc za váš čas.

Odpovědi:

Stříbrný

No jistě, že je to tam normálnější, jsou to vyspělejší země než Česko, v kterých máš pravou rovnoprávnost - můžeš si sedět v horkém létě v zahradní restauraci "nahoře bez" (ale nikterak se to neděje) a v těch obchodech (německé a francouzské znám) je normální atmosféra. Zase ale Anglie a USA jsou na tom úplně jinak - značně - ale zoufale zaostalé, kde se nedá v TV - Talkshow nebo jinde na veřejnosti o sexu ani mluvit, a ve vyspělých zemích (kterými oni nejsou) pak mají v takovýchto situacích rudé obličeje :DDD

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.