kyselina 5

Navštívili jste sexshop v zahraničí? (porovnání s našemi sexshopy)

Zdravím! Když jste byli na dovolené, na studijním pobytu nebo na obchodní cestě a courali jste po městě, nezašli jste do nějakého sexshopu? Je mi jasné, že na dovču si jedete odpočinout a kouknout po památkách, ale třeba při vymetání krámů jste ze zvědavosti jen tak nakoukli…

Zajímalo by mě, jak vypadají sexshopy v zahraničí.

V Čechách to je zastrčený obchod, který má výlohy polepené tapetami, aby nebylo vidět dovnitř, musíte přejít přes zástěnu – takže si připadáte, že lezete kam nemáte, uvnitř na vás atakují dvě prodavačky, protože konečně někdo sebral odvahu nekoupit TO přes eshop, takže vám stojí za zadkem a pořádně vás ani nenechají si něco prohlédnout (anebo se bojí, abyste jim tam nekradli). A co je hlavní – v českém sexshopu máte všechno zabalené v krabičkách a pořádně si to nemůžete osahat a když už je to venku z krabičky, nejsou v tom baterie, takže stejně nevíte, co to dělá.
Když jsme byli ve Francii a přejížděli jsme přes Mulén Růž, (jó, asi se to píše jinak :D), tak tam ve všech výlohách měli erotické obleční, bičíky, vibrátory a né jako u nás – výlohu pokrytou tapetou…

A tak mě zajímá, jestli když jste našli odvahu a nakoukli do sexshopu v zahraničí, jestli tam bylo něco jinak.

Odpovídejte, diskutujme… děkuju moc za váš čas.

Odpovědi
Agneta

No jistě, že je to tam normálnější, jsou to vyspělejší země než Česko, v kterých máš pravou rovnoprávnost – můžeš si sedět v horkém létě v zahradní restauraci „nahoře bez“ (ale nikterak se to neděje) a v těch obchodech (německé a francouzské znám) je normální atmosféra. Zase ale Anglie a USA jsou na tom úplně jinak – značně – ale zoufale zaostalé, kde se nedá v TV – Talkshow nebo jinde na veřejnosti o sexu ani mluvit, a ve vyspělých zemích (kterými oni nejsou) pak mají v takovýchto situacích rudé obličeje :DDD