quentos

Navštívili jste někdy zubního hygienika? Co vám to dalo či vzalo?

Já již několikrát, první návštěva mi dala mnoho a vzala mi veškeré iluze. V péči o zuby jsem byl vždycky dáván za vzor, ovšem u zubní hygieničky spadl hřebínek i mně :{)> už to bude několik let, co se řídím jejími radami, a dnes si bez jejích „udělátek“ neumím péči o zuby představit. Jeden by neřek, jak je „běžná“ péče o zuby povrchní – a bodejť bychom ve světě pak nebyli za bezzubej národ…

Nejlepší odpověď
Lékárna

Pěkný den.Kromě pravidelných stomatologických prohlídek chodím cca dvakrát ročně k zubní hygieničce v Hradci Králové.
Doporučila mi zubní a mezizubní kartáčky Curaprox a Te-Pe,ústní vody řady Listerine,více v sekci Péče o ústní dutinu naší lékárny.Hlavně mi ale ošetří místa kam sám nedosáhnu,zbaví je zubního kamene,odstraní skvrny od čaje a kávy.Zuby jsou pak hladké,výrazně světlejší …Souhlasím s názorem,že ve srovnání s její péčí je běžná péče o zuby jen povrchní.Mohu jen doporučit.

Zdroj: www.lekarnavlip­kach.cz

Další odpovědi
anonym

Nevím,co je zubní hygienik.Ano,mám chuť vědět,ale strach?Je větší než já.Nechci,mě stačí můj dentista.Dobrý,jsem ráda,že mi nedal nic!Vážně!Myslíš těmi „udělátky“,zubní nit?Rovnátka?To jsem nezažila.Tak si myslím,že tvůj hygienik to myslí s tvýma klofákama dobře!Já i ty mí,tak jsme jim byly tak nějak šumafuk!Proto jsou vypadají tak nějak nesouměrně.Ale -najím se.

arygnoc

je zajímavé, že nějaký ten miliónek let zubní hygienikové nebyli, a jako lidstvo jsme to přežili.

anonym

byl jsem tam před třemi dny a zjistil jsem, že vše, co sem se o čištění zubů učil bylo špatně ;D

HOMER

Já ještě ne,jaká udělátka tam prodávají?
Jěště jsem se nevzpamatoval z poslední návštěvy zubaře(asi před rokem),kdy mi při čištění zubního kamene něják poškodil i zubní krčky,takže mám od té doby(teď už je to lepší) problém s pitím horkých nápojů a se zmrzlinou..Byl to jediný volný (k tomu soukromý) zubař široko daleko a teď už vím proč.Mimochodem,v če­kárně jsem potkával brečící lidi,prostě děs.Nevím co dodat,platil jsem kolem 300 za černou plombu..
Doplňuji:
No tak na zbavování zubního kamene bych už nešel,i kdyby mi o tom básnil sám Homér..

Ella

Ano byla, poslala me tammoje soukroma zubarka, podle me si takhle posilaji pacienty, protoze maji ordinaci asi jen kilometr od sebe – nechala jsem tam dva tisice za prvni navstevu a pozvala me zase za tyden, tak jsem se ji na to ***. tedka me tam chce poslat znova, ale ani nahodou, me tam uz nikdo nedostane!

Nozdrolomo

Chodím pravidelně každý půlrok do Erpet Medical. Co mi to vzalo ? tuny bordelu a zubního kamene ze zubů no a každá sranda něco stojí, takže i něco těch peněz. Přesto ten pocit krásně vyčištěných zubů bez plaku, kamene atd je k nezaplacení. Dokonce mi tam udělali snímek před a potom – no mazec… Jak už tu někdo psal taky jsem byl dáván za příklad, ale to co dokážou ti dentální hygienisté vydolovat např z mezizubí je opravdu síla ;)

Zdroj: www.erpetmedi­cal.cz/

Ponytail

Nenavštívila. Všechny ty věci, které jsou tu vyjmenované (udělátka, technika správného čištění, odstranění kamene, pigmentů, leštění zubů…) dělá moje zubařka v rámci standartní péče zdarma. Takže enchápu, proč bych za to měla vyhazovat peníze u hygientisty.

AlicaN

ja som záčala hygienistku navštevovať až nedávno a som maximálne spokojná. Chodievam k slečne Polákovej /www.cool-look.cz /, začala som tam chodiť aj s dcérkou, pretože som zistila , že zuby som si celý život umývala úplne zle :( Takže ja som nadmieru spokojná:)