iceT

Navstevujete vanoci trhy?

Ve vetsine vetsich mest brzy zacnou vanocni trhy,spousta stanku s puncem,svara­kem,spoustou jidla,darkovymi predmety,svickami apod.,tak se ptam zda taky pujdete?

Nejlepší odpověď
GM

Ano, už se na ně těším do Brna. V našem malém městě sice bývají každý rok taky, ale tady chcípl pes.

Další odpovědi
Jahoda

Na vánoční trhy pojedu do většího města. V našem městě máme vánoční jarmark. Prodávají se tu stromky, perníčky, cukroví, medovina a další alkohol, kapři, vánoční ozdoby, náhrdelníky, keramické výrobky, svíčky apod. Každým rokem se chodím koukat a co se mi líbí, to koupím 🙂

Mili @

Jo jasně, těším se už na vánoce se vším, co k tomu patří…
I na ty trhy, svařáček, dárečky…
a nad tím ozdobený vánoční strom!!!

rybíz

Nevím. U nás jsou vánoční trhy takové, že nevím co si o nich myslet. Vánočních předmětů minimum a jeden rákosník vedle druhého prodávají běžné věci co neprodali během roku.

janek66

Ano,vánoční trhy třeba v Brně jsou hezké,rád tam jezdím nasát tu pravou vánoční atmosféru a to raděj autobusem,abych si ji mohl vychutnat se vším co k tomu patří. 🙂