mosoj

Navštěvujete saunu ?

Navštěvujete saunu ? Pokud ano tak co vám dává?
Já navštěvuji saunu od roku 1980.
Doplňuji:
Oprava: Do hudby to samozřejmě nepatří.

Nejlepší odpověď
kropitko

Ne, jednou jsem to vyzkoušela,bylo mi to nepříjemné,bylo mi tam špatně, pak jsem z toho ještě marodila. Takže už tam nikdy nepolezu.

Další odpovědi
martina1

Já nenavštěvuji,pro­tože mám ze zdravotních důvodů saunování zakázáno už od mala,ale manžel chodí pravidelně a chválí si,jak si odpočine a je mu fajn.

quentos

nenavštěvuju, viděl jsem o ní reportáž a docela bych se toho děsil. Mně stačí denně po ránu studená sprcha.

panenka

Saunu jsem navštěvovala když jsem ještě neměla děti byla to pro mě pohoda,klid hlavně jsem se po sauně cítila líp.Nyní už na to čas není ale jak mi trošku malý vyroste uvažuji ,že budu chodit znova.

Jahoda

Saunu navštěvuji. Máme ji přímo zde ve městě, takže je to pohoda. V létě jezdívám do vedlejšího města, kde je velká budova a v ní je fitko, sauna, restaurace, venku je bazén apod, takže to vezmu vše najednou 🙂