Matthew

Navštěvujete rádi restaurace s cizí kuchyní a to převážně s jakou ? :)

Já například měl v sobotu první zkušenost s indickou kuchyní a vše bylo vynikající :)

Nejlepší odpověď
badisko

Jiná odpověď :) Doplňte prosím kterou :)

Doplňuji:
Moc rad bych navstevoval restaurace s ceskou kuchyni …ale nejblizsi je 3 hodiny jizdy autem takze ..mi zbiva jen si varit domaci ceskou stravu …miluji ceskou kuchyni…

Další odpovědi
Bedy

Preferuji jenom tu naši českou kuchyni

Do restarací moc nechodím, ale když jdu, upřednostňuji českou kuchyni.
Určitě bych u nás nešel do asijských restarací (akové ty vietnamské,…), protože když vidím, jakej chlív to tam je, tak se mi zvedá žaludek. Hygiena prostě mizerná. Ale čest výjímkám.
Neříkám, že všecny klasické české restaurace jsou úplně špičkové, ale takovej chlív jako je ve spoustě těch vietnamskejch restaracích, jsem (zatím bohudík) neviděl.

SteimlX

Asijská kuchyně

Doplňuji:
„výborný křupavá zelenina se skvělá kvoňavá kuře“ mě vždycky potěší, baví mě smažené nudle-jakékoliv a celkově se mi líbí asijská kultura a také cena v takovýchto restauracích

registrovana

Asijská kuchyně

Doplňuji:
sushi prostě miluju

venkovan

Jiná odpověď :) Doplňte prosím kterou :)

Raději restauraci s vlastní kuchyní. Když to musí dovážet z jiné, tak jídlo na objednávku je skoro na hodiny.

Kamionacka09

Indická kuchyně

Taky mam nejradsi indickou.