ReHu

Navštěvujete rádi hrady a zámky?

Teď jsem čeetla otázku Annas o hradu a filmování, tak mě to napadlo.
Já ano, pokud je příležitost, jdu se podívat.

Nejlepší odpověď
annas

Nejvíc hradů a zámků jsem navštívla v době školních výletů. Dnes spíš výjimečně, většinou se vybavení zámků a hradů neliší. Spíš mám ráda zámecké zahrady a parky.

Další odpovědi
martina1

Ano a moc ráda,jen času je málo.Já mám ráda zámek v Novém Městě nad Metují,je tam moc hezká zahrada.Kuks a Sychrov.Ale je jich ještě mnoho,které jsem nenavštívila.

led

Pri návšteve hradu, zámku aj ich zrúcaniny si privolávam ako sprievodkyňu dobou Mamku Fantáziu a nechávam sa ňou unášať. Je síce pravda, že občas potom nepočujem skutočnú sprievodkyňu, ale zážitok mám aj tak, možno ešte väčší. Ak je k tomu aj možnosť tam prespať, hlavne v zrúcaninách, alebo ich blízkosti, teším sa na stretnutia s duchmi a strašidlami.

Bunnik

Nejradši mám zříceniny, kde si to můžu prolézt sama. Na druhém místě jsou hrady… a na posledním zámky, které mi přijdou nejnudnější. Pořád tam je totéž – kamna, která (světe, div se) plní služebnictvo z jiné místnosti, zrcadlo, do kterého se žena podívá a do roka zkrášlí/počne… V horším případě je to jen přehlídka obrazů neznámých malířů, kteří nakreslili neznámé šlechtice, přehlídka dat a jmen, které hned zapomeneme… ale jsou i zámky, které se mi líbí. Třeba 1. okruh zámku Lednice se mi moc líbil. Tam jsem si i já připadala jako princezna :)

Vicki

Ano,v září navštívím Červenou lhotu.