Avatar uživatele
ReHu

Navštěvujete rádi hrady a zámky?

Teď jsem čeetla otázku Annas o hradu a filmování, tak mě to napadlo.
Já ano, pokud je příležitost, jdu se podívat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? led, annas, anonym, rynek878, Bunnik před 5002 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nejvíc hradů a zámků jsem navštívla v době školních výletů. Dnes spíš výjimečně, většinou se vybavení zámků a hradů neliší. Spíš mám ráda zámecké zahrady a parky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
martina1

Ano a moc ráda,jen času je málo.Já mám ráda zámek v Novém Městě nad Metují,je tam moc hezká zahrada.Kuks a Sychrov.Ale je jich ještě mnoho,které jsem nenavštívila.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Pri návšteve hradu, zámku aj ich zrúcaniny si privolávam ako sprievodkyňu dobou Mamku Fantáziu a nechávam sa ňou unášať. Je síce pravda, že občas potom nepočujem skutočnú sprievodkyňu, ale zážitok mám aj tak, možno ešte väčší. Ak je k tomu aj možnosť tam prespať, hlavne v zrúcaninách, alebo ich blízkosti, teším sa na stretnutia s duchmi a strašidlami.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Nejradši mám zříceniny, kde si to můžu prolézt sama. Na druhém místě jsou hrady… a na posledním zámky, které mi přijdou nejnudnější. Pořád tam je totéž – kamna, která (světe, div se) plní služebnictvo z jiné místnosti, zrcadlo, do kterého se žena podívá a do roka zkrášlí/počne… V horším případě je to jen přehlídka obrazů neznámých malířů, kteří nakreslili neznámé šlechtice, přehlídka dat a jmen, které hned zapomeneme… ale jsou i zámky, které se mi líbí. Třeba 1. okruh zámku Lednice se mi moc líbil. Tam jsem si i já připadala jako princezna :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Ano,v září navštívím Červenou lhotu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek