Navštěvujete pravidelně holiče, nebo stříhání podomácku?

Otázka je položena spíše pro pány, ale i dámy nám mohou odpovědět, pokud se zúčastňují této akce v roli holičky, stříhačky.
Já osobně už holiče dávno nenavštěvuji. Můj sestřih a la Dave Gahan (Depeche Mode) zatím zvládly všechny mé exmanželky i expřítelkyně.

Nejlepší odpověď
gecco

Zvládám sám, mám účes ala koleno…
😉

Další odpovědi
chachar1922

Tak já si holím strojkem jednu stranu hlavy a to zvládne i babička.
Ale teď jsem chtěla přejít pomalu z červené na hnědou a pomalu to zesvětlovat, ale samotné se mi to nedaří, takže asi budu muset navštívit po delší době kadeřnici.
Jinak ke kadeřnici chodím kvůli úplné změně sestřihu a to se děje tak jednou ročně.

anonym

Ke kadeřnici jezdím dvakrát za měsíc, dřív, když jsem měla krátké vlasy, tak častěji. Syna stříhám sama, vlastně ostříhám každého, kdo si řekne, teda myslím každého ze svých známých.

dudu

Cca čtvrtletně se svěřuji místním lazebnicím. Jsou to milé a šikovné holky, jejichž procedura trvá cca 1/4 hodiny a z měšce vč. všimného vydám pouhých 55 korun.

BANAN93

Holim se strojkem bez nástavce a pak většinou nosim kšiltovku :D

ivzez

Stříhám sama – sebe i jiné…

quentos

Holiče… je to od profíka a nemusím potom uklízet bordel… ;{)>

lexx

investice do strojku Philips, Braun nebo Silvercrest (z Lidlu tedy levnější) se brzo vrátí, i z bazaru lze koupit ačkoli jakost…ceny služeb stříhačů (tedy spisovně kadeřnic) jsou nemožné, prošel jsem před Svátkama 4 oficíny než si vybral ti pravou a stejně sedum pětek tam nechal a to sme malé město, platy pod psa a horší, žádný průmysl, výroba, perspektiva, nic…

Drap

Holič navštěvuje pravidelně mě.

Kura

Podomácku.
Strojek stál 320 kč, u nás chce holička 80,– kč.
4 x ostříhání a pak strojek už vydělává.
🙂
A když se podělá, tak mě to nemrzí, musí vydržet jen 4 x ostříhat, abych nebyl v mínusu.
🙂

Lamalam

Mám svou kadeřnici, která jezdí ke mně domů.

honza19hk

holič

mosol

Holička podomácku.

lexx: 70 korun za stříhání?, To nebylo na havla, ale na velbouda.