Navštěvujete i bez ohlášení předem lidi, které znáte? Je to ještě normální v dnešní době?

Navštěvujete lidi co znáte i bez ohlášení předem a je to ještě normální v dnešní době?

Nejlepší odpověď
iceT

Nedovolila bych si jít a a u někoho zazvonit,když nevím,zda je dotyčný doma.Jsem zvyklá se předem domluvit.

Další odpovědi
setapouch

Normální snad je upozornit, že chci někoho navštívit, ne?

bolak

Já dělám přepadovky běžně, nikdy nikoho neupozorňuju předem že přijdu na návštěvu, když mě pustěj dál, okej, když mě vyhoděj, tak prostě zas odejdu. Mně je to fuk, oni jsou ty kdo na tom tratěj.