AVATAR666

Návštěvnost

K ČEMU MI JE ŽE SE MI ZVÝŠÍ NÁVŠTĚVNOST WEBU???

Nejlepší odpověď
BEAES

To byste měl-a vědět sam-a, k čemu vám to bude a už s tím dejte pokoj.

Další odpovědi
quentos

prakticky nanic, jen máte dobrý pocit, že se s tím webem nepatláte zbytečně.

Miroslavst

Pokud máte na webu nějaký odkaz-baner, tak je možné, že při zvýšené návštěvnosti bude tento odkaz použit a tím vám mohou narůst nějaké body či jiné

infant

Pokud na něm máte reklami za které vám platí, tak si můžete říct o vyšší cenu.

petrdostal

No, pokud máte na webu nějaké reklamy, tak tím, že se vám zvýší návštěvnost se vám automaticky zvýší i příjem z nich. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že na zvýšení návštěvnosti je dobré se postarat o kvalitní SEO optimalizaci. Úplně nejlepší je nechat to na nějakých profesionálech, kteří tomu opravdu rozumí. Třeba https://kvalit­neseo.cz/