hodnaholka

Co myslíte, je vhodná návštěva psychologa?

Prosím o radu. Mám pocit, že si potřebuji s někým promluvit ale zároveň mi nic závažného není ani nevím jestli mu mám vůbec co říct. Prostě takový pocit, že potřebuji s něčím pomoc ale nevím s čím. Nevím jak to popsat. Mám si k psychlogovi dojít? Kolik to stojí ?

Nejlepší odpověď
gecco

Navštiv svého obvoďáka, pokud máš skutečné potíže, napíše ti k psychologovi doporučení (pak psychologa hradí zdravotní pojišťovna).
Pokud si budeš psychologa platit, počítej s cenou 300–1500 /hodina.

Další odpovědi
hanny 2

Nestačí si „pokecat“ s dobrou kamarádkou?

annas

Pokud nevíte, jak máte postupovat dál, je opravdu dobré navštíit psychologa, který s vámi problémy rozebere a doporučí postup řešení

Svěřit se kamarádce je někdy mnohem těžší než se svěřit „cizímu“ nestrannému odborníkovi.

Jen je třeba si uvědomit, že většina psychologů není vázáná smlouvou s pojišťovnou, nebo jen s některou, proto se konzultace platí.

Výjimku tvoří klinický psycholog. návštěva u něho je zdarma..

Zkuste si projít archív, najdete další názory.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=n%C3%A1v%C5%A1tva%2­0psychologa

JájsemRaibek

Psychlog je placen z veřejného pojištění a tudíž je zadarmo.
Zajdi k němu, popovídejte si, on bude naslouchat a následně ti sdělí zda je nějaký problém, který je třeba řešit.

ahold

Každá škola by měla mít svého školního psychologa. Začni u něj. Vyslechne, posoudí, poradí. Tedy měl by. 🙂
Je zadarmo. A když ti doporučí návštěvu jiného, tak taky.