arygnoc

navrhujem oslovit adminov, aby tu fakt urobili poriadok.

a s tým, že otázky zmazané za posledný mesiac budú vrátené, a budú sledovať zvýšené aktivity mazania u jedincov, kde sa napr. vyskytne vymazanie (ním) častejšie ako 2× za týždeň (napr.).

Nejlepší odpověď
Drap

Souhlasím. U mně právě proběhlo už dnešní druhé kolo asi tak 7 bodů mínus. Celkem za dnešek 15 – 20 , nevím přesně

Další odpovědi
Sůwa

Já jsem teď jen uvědomila adminy, aby si to mazání nenechali ujít, než budeme všichni na nule. Napsala jsem, že poslední zhasne, tak to prosím dodržte 🙂.

bolak

9 jo? to já už jsem za stovkou :)

Zatím zmizelo 20 otázek, u jedný jsem měl 14 hvězdiček, zbytek byl tak kolem 3, takže si to spočítejte…

plus odpovědi z vašich otázek co zmizely, u jedný Drapovy sem měl 8 palců, pak mi jednu smazala ocko a u dalších 4ech sem měl ještě nominace (asi od briketky ;)

ale body se jednou stejně zrušej, takže vlastně o nic nejde, jenom ty smazaný otázky, to mně vadí, jo,,,že je budu muset všechny zase nahodit znova…

A hlavně jak mi pořád choděj ty echa o smazanejch, tak sem si kvůli tomu musel aktivovat na seznamu neomezenou schránku..čili mazal už mě stál tři koruny prevít..to je na žalobu. (a v kraťasech a v tričku)

vlk samotař

Já jsem pro /9 bodu pryč/

anonym

Arygnocu, ještě bych počkala. Tohle řádění, mnohými chápané jako odsouzeníhodná záležitost, má svůj smysl. Pokud jsem to mohla zhodnotit podle sebe, tak zmizely opravdu otázky, které nebyly právě v souladu s kodexem.
Je mi jasné, že jsou lidé, kteří budou za každou cenu bránit „svobodu pojevu“, byť by z Odpovědí.cz udělali tu nejhnusnější drbárnu.
Já měla ráno podstatně víc bodů než teď, kolísá to stále dokola., takže se někdo činí. Pominu-li, že přesný pohyb nelze spočítat, protože něco se v mezidobí určitě vzájemně vyruší, tak jsem dnes přišla prokazatelně o 26 bodíků. Měla bych se vztekat? Pokud můžeme získat na tom, že budou odpovědi kvalitnější, tak to má přece smysl nějakou oběť pro zlepšení přinést.
Pořád tu čtu, že je tu „mazal“. Není to pravda, musí to být více lidí a já si nemyslím, že by jim šlo o škodolibost, nebo chuť někoho poškodit, popř. si vyrovnávat účty.
Pokud mizí otázky, které jsou v rozporu se zněním kodexu, je to prokazatelně dobrá služba, kterou tu někdo dělá. Že to hýbe s body, je v pořádku. Za blbosti by se body přidělovat neměly. Přesto, jsou pod prokazatelně špatnými odpověďmi.
Zkusme se na to podívat z dlouhodobého hlediska – pomohlo ignorovat nešvary, které se sem zavlekly? Nepomohlo, museli jsme se proti jednání yukí a dalších lidí postavit. Samo se přece nevyřeší nic. Tady se „něco“ řeší, a bez našeho přispění. Tak se podívejme s nadhledem na to, co nám to skutečně může vzít a co přinést.

Ar

Taky jsem psal adminovi, aby se k této situaci postavil, protože otázky na poradně se zvrhly jen na naříkání o kolik, kdo přišel bodů.
Místo poradny tomu určené tady vznikl bohapustý Chat

bolak

Ar: ale takhle si to chtěl ne?

Protože jinak to dopadnout opravdu nemohlo…

vlk samotař

Milej Boláčku kolik máš bodů ty a kolik já. /jestli to tak půjde dál budu opět jen registrovaný.Včera a dnes 12_Ou /

bolak

ocko: Prosimtě přestaň už s tím pokrytectvím. Laskavě se podívej na své otázky, z posledních 15ti jich 8 porušuje kodex, takže pokud si vážně stojíš za tím co říkáš, tak hned teď půjdeš ten bordel odstranit.

bolak

ocko: Prosimtě přestaň už s tím pokrytectvím. Laskavě se podívej na své otázky, z posledních 15ti jich 8 porušuje kodex, takže pokud si vážně stojíš za tím co říkáš, tak hned teď půjdeš ten bordel odstranit.