Ananannanax0

Návrh pro jméno na facebook.

Dobrý den,

chtěla bych si udělat nový účet na facebook, a ráda bych chtěla mít nějaké návrhy o příjmení, co mě vystihuje? Jsem depresivní, ráda jsem sama a trávím čas nejraději sama.. Lidi tady mě moc nechápají, a škola je tu na prd. Jsem celkem unavená z života, ale mám zase moje strany:-) Snažím se být co nejvíce pozitivní, ale je to zbytečné… Zaujímá mě jméno „Viki Už Spí“ anebo „KiKi Nya“, já nevím .. prosím poraďte mi! Ráda bych si udělala nějaký nick. Líbí se mi „Viki Už Spí“, ale moje jméno je Nina. Nevíte co by se hodilo?:-) Děkuji.

Nejlepší odpověď
Pepa88

Hodilo by se třeba: Nina

A nebo místo facebooku vyrazit mezi lidi :) Facebook degeneruje osobnost :)

Další odpovědi
Jsemtady

Na facebooku bys spravne mela mit jen jeden acc a to se svym jmenem. Podivna jmena ti muzou zrusit. Ale tu depresi je dobre zkusit lecit. Ikdyby jen prijit na jine myslenky. Zkus se proste vic usmivat 🙂

Orange

Depressed Bitch :)

M.

Zdá se mi, že depresivní je teď každý puberťák, i když depresi ani jednou nezažil…

To musíš být tak neuvěřitelně zajímavá, že si nemůžeš dát svoje vlastní jméno a příjemní?

KEATO

viki uz spi je zajimave. gdiz/ se t/i libi, tak si to dej.