NAVRAT ZPET DO ZAMESTNANI

dobry den
mam otazku ,pokud jsem byla uznana za zdravotne nezpusobilou pro vykonavanou praci a tim jsem vlastne o ni prisla ,mezi tim jsem se podrobila vsech vysetreni a nejsem omezena je zavodni lekar me pustit zpet do puvodniho zamestnani ,kdyz na tom budu trvat mam moznost se vratit zpet a pokud me zadosti nevyhovi jake mam moznosti,kdyz je to prave jediny stanoveny smluvni lekar?dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
led

ak dôvody pre zrušenie výkonu práce zanikli, mala by ste mať možnosť ju naďalej vykonávať. Ak však by mohla z tej práce nastať recidíva, doporučujem vám prekvalifikovať sa na inú prácu. NEHAZARDUJTE SO SVOJIM ZDRAVÍM.