Návrat do stejné řeky?

Když se dva rozejdou a dají dobromady. Věříte, že to může fungovat? Hodně lidí je proti tomu a nedoporučuje to. Já jsem třeba toho názoru, proč by ne? Nikdo nejsme dokonalí a když si druhý uzná chyby a bude se snažit je příště neudělat, tak proč by to nemohlo fungovat. Podle mě by se druhá šance měla dávat.

Nejlepší odpověď
Kelt

Nelze říct jednoznačně. Na stejný šroubek přijde stejná matička, tam mohu měnit pořád. U lidí to někdy může vyjít a někdy ne. Jsou případy, že se manželé rozvedli a pak se zase vzali.

Další odpovědi
fcoop

Co je na střepy,už se neslepí.
I kdyby se špičkově slepilo,bude to stejně slepené.
A s tou řekou........­......nikdy dvakrát nevstoupíš...­.......znáš to.

Hykam

Já mám tu zkušenost, že to nefunguje.
S ex jsme to zkoušeli dát dohromady a po cca 5 letech jsme šli stejně od sebe, alespoň jsme manželství udrželi, když byli ještě děti malí.

gecco

Věřím, že to může fungovat – někdy, někomu, výjimečně…
Já to zažil (ještě za svobodna) 2×, ani jednou se nepovedlo.
😉
Takže tvrdím, že než ´znovuobjevovat´ danou řeku, raději si najdu novej potůček.

mosoj

Gecco se do stejné řeky vrátil bez jakýchkoliv výčitek ani nedal vědět.
Není ale sám.

ivzez

Podle mne by „se druhá šance dávat neměla“.
(Určitě bych to nebrala jako nějaké pravidlo.)

Kdo má sil/energie na rozdávání,
může (má-li chuť) druhou šanci dát.

Luke, Vy toho teď (viz otázky z posledních dnů) řešíte víc.
Podle mne by Vám pomohlo se soustředit na to hlavní …

miláSimča

Ano:-)