ilus

navod na pekarnu

kde najdu navody na elektrotechniku
Doplňuji:
na domaci pekarnu zn.ETA siesta 0149

Odpovědi
Draffix

ahoj, zkuste to napsat trochu konkrétněji, návod na pekárnu… co si má člověk představit? Návod na elektrotechniku? Co přesně? Elektrotechnika je moc široký pojem. Zkuste se lépe vyjádřit a pak zkusíme něco najít.

blesk26

Český návod včetně receptů si můžete stáhnout na webu uvedeném ve zdroji.

Zdroj: http://www.ces­kenavody.cz/de­tail.php?c=882

elektrikář

Nejednodužší se obrátit na ETU a požádat je o zaslání návodu. Nebo pokud má Eta ve vašem mněstě podnikovou opravnu nebo prodejnu. další možnost zajít tam kde jste jí koupili půjčit si návod si nechat okopírovat.