LEONEK

Návod na bluetoh

může mi někdo napsat návod na bluetoh mám to koupené i s cd c vlastně vše mám udělat aby mi to fungovalo tak jak má!!!má z vás někdo s tím nějaké zkušenosti? není to v češtině a potřeboval bych aby t šlo i z počítače do telefonu! potřebuji k tomu nějaký USB nebo stačí tento BLUETOH? chci to pro syna ale anglicky bohužel neumím děkuji L.

Odpovědi
anonym

potřeboval bych doplnění, abych vám mohl dát návod.. o jaký program se jedná.. jaký program jste z cd instalovat a přes jaký se k bluetooth dostanete..

nejčastěji to bývá „okno, kde je uprostřed oranžové kolo na které kliknete a ono to vyhledá zařízení bluetooth v dosahu“

musíte mít v mobilu nastaveno, že je bluetooh zapnuté a viditelné pro okolí, nebo nějak podobně to bývá..

nemůžu radit podrobně, dokud nebudu vědět o jaký program se jedná..