escrito

Navigace TomTom

Jde do navigace TOMTOM XL IQ nahrát třeba i jiná mapa, třeba nějaká turistická apod.? Jaký typ souburů tam je?

Odpovědi
Rhapsody

Samozřejmě je to možné ale budete si ji muset koupit zcela novou a ve většině případů vám ji na požádání v té prodejně rovnou nainstalují zdarma. Mapy pro navigace jsou totiž funkční pouze dle sériového čísla navigace a proto je nelze kopírovat, alespoň neznám nikoho kdo by ji měl přepálenou