roxilox

navigace tom tom podle čísel orientačních?

Jak je to s navigací tom tom start 20 a navigováním podle čísel orientačních? Opravdu má tom tom takový problém navigovat podle těchto čísel?
Doplňuji:
já hodlám zakoupit Tom Tom proto prosím někoho kdo používá Tom Toma jak to tedy je díky.

Odpovědi
mosoj

Osobně používám Garmin , který v tomto ohledu problém nemá.

Tom Tom to neumí všude.
Doplňuji:
Tak jak píši. Co chceš více slyšet. Někde tě navede dle popisného čísla, někde ne.
Máme v rodině oba výrobky.
Když začal Garmin navigovat na popisná čísla, TOM TOM si o to mohl nechat zdát.

Jinak nevím proč se ptáš když jsi rozhodnutý.

mosoj

Vepište odpověď…https://­www.dtest.cz/cla­nek-4094/na-co-si-dat-pozor-pri-vyberu-mapy?&utm_sou­rce=newsletter012015_CZ­ND&utm_medium=e­mail&utm_campa­ign=mapy&newslet­ter_id=1350&e­mail_id=101405­&email_hash=2231­4713e34151fc5ffbbc6691ab­7012