ReHu

Navigace Sygic ke stažení je zdarma? Nenašla jsem cenu.

Dík.

Nejlepší odpověď
gecco

Píšou – „Now only from 19,99€. Ending 30.09.2015“…
Viz – https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.sygic.aura&hl=cs

Další odpovědi
odik

Je to skutečně už nějakou dobu (minimálně rok), kdy Sygic pustil omezenou verzi zdarma … chyběli nějaké funkce jako automatické přepočítání trasy (muselo se tapnout na displej), ekonomičnost jízdy atd. ale dalo se to používat … lepší verze je pak standardně zpoplatněná (mají spoustu různých balíčků, voucherů apod.)

ReHu

Gecco, to jsem viděla, ale je to dost široký pojem 🙂

gecco

Myslíš tu cenu? – no jo, bohužel, v podrobnostech je to v Kč – „192,33 Kč–1 520,93 Kč za položku“, takže taky nic moc určitého…

Případně zkus poslat maila na support@sygic.zendesk.com
😉

ReHu

Nechám to plavat a budu dál používat tu stávající.
Děkuju 🙂

odik

A to je jaká? Já jsem se sygic dlouhodobě spokojen.

odik

Když nevíte, tak …

Cena od je, protože se nejedná jen o cenu navigace, ale v aplikaci se dají dokoupit i různé další doplňky … jinak i cena samotné navigace je rozdílná, podle toho jaké země chcete, zda chytnete právě nějakou slevu nebo zda si koupíte voucher verzi například od Vodafonu.