mojitek

Navigace Nokia

Ahoj vsem,
chci se zeptat,jestli nekdo z Vas nemate zkusenost s mob.telefonem Nokia 5230,nebo jinym.Jde mi o navigaci GPS,ktera je v tomto a jeste v par jinych modelu zcela zdarma,vcetne aktualizac map zdarma naporad. Je ta navigace dobra,popř.je nejaky rozdil od klasicke navigace?Diky na nazor
Doplňuji:
Peťa=D :

Ja se prave dival na ruzne recenze,ale o te navigaci ne a ne se docist. Mam navigacku Navigon,je supra,ale aktualizace map je dost draha.Tak jsem chtel vyuzit tuhle Nokii,ktera to ma navzdy zadara. Diky za prispevek,az si ji poridim,dam vedet jak na tom ty mapy jsou 😉

Nejlepší odpověď
Peťa=D

Nejprve bych se koukla na internet většinou tam bývají konverzace/ko­mentáře a vtěch poznáte jaké to má gps.Určitě ta kvalita GPS nebude taková jako u samostatný ,protože je to stejné jako s foťákem (na mobilu je horší ale lepí je samosttně)
Hodně štěstí přeje Petra =)