Dick

navigace do zahraničí

jedu do Münchenu a potřeboval bych jet dle navigace.Nechce se mi ale platit roaming abych mohl využívat mobilního telefonu,co bych měl dělat????

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud máte android telefon můžete si zdarma stáhnout OFFLINE navigaci která připojení nevyžaduje a umí navigovat po celém světě. Konkrétně bych doporučil českou BE-ON-ROAD (recenze zde http://www.sve­tandroida.cz/be-on-road-podrobny-test-ceske-navigace-201301 ) ve které si můžete stáhnout kromě placených map i zdarma dostupné OPENSTREETMAPS (OSM) mapové podklady.
Doplňuji:
toto řešení funguje spolehlivě (mapové podklady OSM jsou hodně kvalitní a podrobné) a nic vás to stát nebude.

Další odpovědi
mosoj

Půjčit si od známých navigaci která potřebné mapy obsahuje, nebo si je koupit.

anonym

Návod pro offline použití zdarma dostupných map v BE-ON-ROAD:

  1. po spuštění navigace klepněte vpravo dole na tlačítko MENU
  2. tlačítko NASTAVENI
  3. tlacitko NAKUP A STAZENI
  4. tlacitko STAZENI
  5. vybrat ze seznamu MAPY->EVROPA->NEMECKO
  6. potvrdit tlacitkem synchronizace vpravo dole (dve sipky v kruhu)

mapy stahujte pres WIFI je to spousta dat, nemecko je treba 1GB dat

anonym

Návod pro offline použití zdarma dostupných map v BE-ON-ROAD:

  1. po spuštění navigace klepněte vpravo dole na tlačítko MENU
  2. tlačítko NASTAVENI
  3. tlacitko NAKUP A STAZENI
  4. tlacitko STAZENI
  5. vybrat ze seznamu MAPY->EVROPA->NEMECKO
  6. potvrdit tlacitkem synchronizace vpravo dole (dve sipky v kruhu)

mapy stahujte pres WIFI je to spousta dat, nemecko je treba 1GB dat